ترکیب فرنگی و روشویی

ترکیب توالت فرنگی و روشویی برای فضاهای کوچک مدآنلاین | ترکیب توالت فرنگی و روشویی برای … ترکیب توالت فرنگی و روشویی برای فضاهای کوچک لیست قیمت انواع توالت فرنگی، کابینت روشویی وفرنگی و روشویی – cocmat.com کابینت روشویی|کابینت روشویی pvc|کابینت … روشویی – zarinab.com رنگ-توالت فرنگی و کاسه روشویی بین Bien| درج آگهی … روشویی – sakhtemoon.com توالت های فرنگی – چینی کُرد

چند ایده ساده برای تزیین دستشویی، توالت و حمام

از اصلی ترین نقاطی که برای تزیین حمام، توالت ، دستشویی از آن میتوان استفاده نمود دیوارها و گوشه آنها اطراف روشویی و دور دوشی و سقف است. گاهی تنها با رعایت چند نکته کوچک  میتوان محیطی زیباتر داشت.

به رنگ ها توجه کنید

انتخاب رنگ مناسب برای توالت یا حمام و توجه به هارمونی رنگها در کنار هم میتواند بیشتر از آنکه فکر کنید در زیبایی محیط توالت یا حمام شما تاثیر گذار باشد. به عنوان مثال اگر رنگ آبی برای دستشویی و حمام استفاده می شود، اگر کمی دستکاری و با ترکیبی از سبز و طوسی مخلوط و وسایل حمام و دستشویی را با این ترکیب رنگ انتخاب کنید، تجربه ای جذاب خواهید داشت.

ترکیب فرنگی و روشویی

از رنگهای تیره استفاده نکنید

استفاده از کاشی های قهوه ای بنفش تیره و به طور کلی خیلی تیره در دستشویی و حمام مناسب نیست، اما اگر کاشی ها را قهوه ای تیره انتخاب کنید و تا نیمه دیوار بچینید و کف دستشویی را کاشی سفید براق انتخاب کنید و کفپوشی سفید روی آن بیندازید و آینه، جامسواکی و… را نقره ای انتخاب کنید، به یکی از زیباترین دکورها دست می یابید.میبنید همه چیز در هماهنگی رنگها شکل دیگری میگیرد

از وسایل تزیینی کوچک استفاده کنید

استفاده از عروسکهای فانتزی کوچک یا مجسمه های کوجک میتواند جذابیت خاصی به محیط دستشویی شما ببخشد. میتوانید از انها در روی کابینتهایی که در دستشویی یا حمام دارید یا روی توالت فرنگی استفاده کنید یا جاهای مخصوصی را شامل قفسه های کوچک برای گذاشتن وسایل تزیینی در نظر بگیرید.

ترکیب فرنگی و روشویی

از گلها و گیاهان استفاده ببرید

گذاشتن گلدانی کوچک از گل های طبیعی یکی از راه حل های خوب زیباتر کردن حمام و دستشویی است. رنگ گلدان را همرنگ با کاشی ها انتخاب کنید و رنگ گل ها را با در نظر گرفتن هارمونی کلی رنگ ها. مثلا اگر کاشی ها آبی است، گل های ارکیده بنفش.  اگر به علت نداشتن نور کافی در توالت ،دستشوییی و حمام امکان نگهداری گل طبیعی را ندارید میتوانید از گلهای طبیعی مخصوصی که در سایه و نور کم هم میتوانند رشد کنند استفاده کنید در قدم بعدی گلدانهای کوچک گل مصنوعی نیز میتوانند به زیبایی دستشویی یا حمام شما کمک کنند.

ترکیب فرنگی و روشویی

نور پردازی یک اصل مهم

از آنجا که حمام و دستشویی معمولا پنجره ای رو به بیرون با نمایی زیبا ندارند. نورپردازی این مکان ها از مهم ترین ابزارهای یک اسیون خوب محسوب میشود  و حالا که نور روشن روز در اختیار نیست با نورهایی که به سفید می زنند، دستشویی و حمام را روشن، شفاف و تمیزتر کنید.

ترکیب فرنگی و روشویی

شمع و گل خشک را فراموش نکنید

شمع ها و گل های خشک تزئینی روی دیوارهای کابینت حمام، تصویر زیبایی می سازند. یک ظرف بلوری از گل های خشک هم همین طور. فقط حواس تان باشد روی آنها گردوغبار ننشیند.

حوله سفید

برای انتخاب حوله ها هیچ رنگی به اندازه سفید، زیبا نیست. رنگ سفید احساس تمیزی و شفافیت را به بیننده انفقال میدهد . رنگ سفید حوله ها، حمام و دستشویی را زیباتر می کند. رنگ های تند برای آن نامناسب هستند .

ترکیب فرنگی و روشوییترکیب فرنگی و روشویی

استفاده از خوشبوکننده ها

خوشبوکننده های هوا را از دستشویی و حمام بیرون نیاورید، اما جایی برای آنها پیدا کنید که زیاد در چشم نباشند. بوهای خیلی تند را هم انتخاب نکنید. ترکیب این بوها با بوی شوینده ها و… تمام تاثیر خوشبوکننده را از بین می برد.

یک ایده خوب: برای خوشبو کردن محیط حمام و دستشویی میتوانید چند قطره عطر روی لامپ دستشویی یا حمام بریزید.

اثر استفاده از آینه در حمام ودستشویی
هرگز تاثیر استفاده از آینه در حمام ودستشویی را فراموش نکنید سعی کنید بهترین آینه و شیشه را انتخاب کنید. جنس نامناسب، بعد از مدتی پر از خش و لکه می شود و زیبایی را از بین می برد. دستی به سر و روی آینه حمام بکشید. اگر آینه سالم است، قاب جدیدی برای آن تهیه کنید اما اگر قسمت هایی از آن دچار زنگ زدگی شده و زیبایی خود را از دست داده آن را دور بیندازید و این بار آینه ای متفاوت با قابی مقاوم در برابر آب انتخاب کنید. آینه هایی که در طرح ها و شکل های مختلف برش خورده اند زیبایی خاصی به حمام شما می دهند.

 فضاساز پارچه ای

پرده حمام را تعویض کنید. انتخاب یک پرده جدید برای حمام، روشی سریع اما تاثیرگذار برای تغییر دادن حال و هوای حمام است. اگر پرده پارچه ای و ضدآب مناسبی پیدا نکردید، می توانید از آویزهای پلاستیکی و رنگی برای زیبا کردن فضای حمام استفاده کنید. بهترین میله برای آویز پرده حمام نیز همان میله های لوله ای شکل با گیره های مدور است.

کابینت و کابینت روشویی یک ضرورت!

استفاده از کابینتهای ضد اب و مرغوب برای توالت، توالت فرنگی، کابینت روشویی در حمام و دستشویی یک اصل ضروری است که علاوه بر حفظ نظم فضایی زیبا به محیط دستشویی و حمام شما میبخشد.بهترین انتخاب برای شما استفاده از کمد کابینت یا روشویی کابینتی کوچک است ، چون فقط یک قفسه بندی در دار و محفظه بندی شده است که می تواند در حمام های کوچک از خیس شدن حوله  و بهم ریختگی وسایل جلوگیری کند و نمایی زیبا به حمام شما ببخشد. در سرویسهای بهداشتی و دستشویی نیزهمین مساله صدق میکند . انتخاب روشویی و روشویی های کابینت دار  مناسب با فضای شما میتواند نقش مهمی را درطراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی شما به بهترین وجه ممکن داشته باشد. با در نظر گرفتن این موارد شما می توانید با توجه به دکوراسیون و ساختار معماری حمام و سرویس بهداشتی یک  قفسه بندی دور دوشی ، وان ، توالت فرنگی، روشویی، روشویی کابینت دار ایده آل را در نظر بگیرید.

ترکیب فرنگی و روشویی

 مواد بهداشتی اضافی را جلوی چشم نگذارید

از کابینت ها یا قفسه های باریک و بلند استفاده کنید. در بیشتر حمام ها فضای کافی برای قرار دادن وسایل بهداشتی وجود ندارد. بنابراین شما می توانید با استفاده از چنین کمد کوچکی از بسیاری وسایل مانند لوازم آرایش، سشوار، دستمال های توالت، تیغ ها و کرم های اصلاح و صابون ها و شامپوهای اضافی در حمام نگهداری کنید.

 نور پردازی را فراموش نکنید

یکی از راه‌هایی که می‌توانید نگاه و احساس خود را از یک حمام یا دستشویی تغییر دهید این فضاها از خصوصی‌ترین فضاهایی هستند که هر شخص در روز چندین مرتبه قرار گرفتن در آن‌ها را تجربه می‌کند.نورپردازی مناسب در حمام باعث می‌شود نسبت به خودتان احساس بهتری پیدا کنید و در حفظ و انتقال آرامش به شما به‌خصوص در حمام بسیار مؤثر است. ازاین‌رو تنظیم روشنایی و نورپردازی این مکان‌ها است که تأثیر بسیار زیادی در زیبایی این مکان‌ها خواهد داشت درعین‌حال که احساسی خوب به شما منتقل خواهد نمود. در ادامه برخی نکته‌ها و پارامترها برای نورپردازی حمام و دستشویی بیان‌شده است. امیدواریم با رعایت آن‌ها بتوانید فضایی دلپذیر را برای خود و خانواده خود ایجاد کنیدلامپ های قدیمی و کم نور را با لامپ های جدید ال ای دی تعویض کنید. ال ای دی ها بسیار متنوع هستند و کم مصرفند. تعویض چراغ های روشنایی حمام نیز در تغییر حال و هوای حمام موثر است. اگر امکان دارد این بار چراغ ها را در دو طرف آینه نصب کنید. این سبک نورپردازی کمترین سایه را ایجاد می کند.

 بهره بردن از چوب

چوب – مخصوصا اگر از نوع بافته شده باشد – حس گرما به محیط می بخشند. برای ایجاد جایی برای قرار دادن صابون از تاقچه های چوبی استفاده کنید و سبد ها چ.بی کوچک میتواند گزینه مناسبی برای قرار دادن حوله و لباس های تمیز است.

ترکیب فرنگی و روشویی

قاب های کوچک و فانتزی : 

قابهای کوچک و  مجسمه های کوچک و تابلوهای عکس همه می توانند باعث زیبایی بیشتر فضا بشوند و به حمام یا دستشویی شما جلوه زیبایی می بخشند.

توجه به  توالت فرنگی ، دوردوشی و شیرآلات شیک و مرغوب

از موارد غیر قابل انکار که استفاده از توالت فرنگی، دودوشی و شیر آلات مرغوب و زیبا است که میتواند نقش بسزایی در زیبایی حمام و دستشویی شما داشته باشد.

ترکیب فرنگی و روشوییترکیب فرنگی و روشویی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *