ثبت نام وام سحاب فرهنگیان کرمان

پايگاه اطلاع رساني شرکت تعاونی سحاب فرهنگیان استان کرمان به سایت شرکت سحاب فرهنگیان استان کرمان خوش … ثبت نام وام سحاب فرهنگیان کرمان ثبت نام وام سحاب – ads.funfarsi.ir ثبت نام وام سحاب فرهنگزان سایت ثبت نام وام سحاب فرهنگیان شرکت ليزينگ و رفاه فرهنگيان – lfco.ir وام اعضاي شركت سحاب فرهنگيان به سايت صندوق بازنشستگی کشوری خوش آمدید بیوگرافی سهیلا گلزار

 

ثبت نام وام سحاب فرهنگیان کرمان  ارسال اطلاعیه شماره دو (طرح جدید تامین مسکن شرکت تعاونی سحاب فرهنگیان) به کلیه ادارات آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان کرمان
اطلاعیه شماره دو (طرح جدید تامین مسکن شرکت تعاونی سحاب فرهنگیان) به کلیه ادارات آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان کرمان ارسال گردیدکه متن آن به شرح ذیل می باشد

«اطلاعیه شماره دو»

فراخوان طرح جدید تأمین مسکن شرکت تعاونی سحاب فرهنگیان

       احتراما” ؛ پیرو اطلاعیه شماره یک موارد ذیل را باستحضار (افرادی که به فراخوان ساخت مسکن فاز جدید پاسخ مثبت داده اند) ، می رساند.

1-     متقاضیان مسکن در این مرحله (فاز جدید) بالغ بر 5300 نفر در استان می باشند .

2-    پس از پایان مهلت ثبت نام تقاضاهای واصله بررسی و ثبت سیستم رایانه ای گردید تا امکان تفکیک متقاضیان بتناسب نوع درخواست ها فراهم آید.

3-    پس از اطلاع از آمارو ارقام ،کار بررسی و مطالعه برای تهیه زمین مناسب جهت اجرای پروژه ها آغاز و رایزنیهای مستمر برای انتخاب زمین با متراژهای بالا ،داشتن سند معتبر ،ملکی بودن ،بدون معارض و با موقعیت ها و قیمت های مناسب ادامه و هنوز نیز ادامه دارد .و چند قطعه زمین با شرایطی که ذکر شدشناسایی و در نظر گرفته شده است .

4-    در اختیار داشتن برخی الزامات کار منجمله دفتر فنی توانمند ، نیروهای مجرب ،امکانات و ماشین آلات مرتبط با انبوه سازی و همچنین تجارب حاصله از اجرای 2800 واحد مسکونی در قالب 12 مجتمع ، پشتوانه ای محکم و مطمئن برای انجام پروژههای جدید می باشند .

5-    به منظور خرید زمین ، پرداخت هزینه های تفکیک ،مطالعات فنی زمین ،تهیه نقشه های معماری و سازه اخذ پروانه های ساختمانی ،تجهیز کارگاهها وشروع کار برای احداث واحدهای مسکونی آپارتمانی در شهر کرمان، بررسی های لازم انجام شده برای حصول به این موارد نیاز به پرداخت حداقل مبلغ ده میلیون تومان (به غیر از سپرده وام موضوع بند 8) بعنوان پیش پرداخت هر عضو تا30 روز پس از تاریخ صدور نامه می باشد ، با پرداخت این وجه تقاضا و عضویت شما قطعی تلقی تا با همکاری هم قدمهای اولیه برای شروع این پروژه محکم و اصولی برداشته شود.

6-    درصورت تمایل مبلغ فوق را به حساب متمرکز شماره 14000001348 بانک مسکن شعبه مرکزی کرمان قابل پرداخت در کلیه بانک های مسکن استان واریز و فیش مربوطه را با ذکر نام ، نام خانوادگی و کد پرسنلی برای اعمال حساب به دفتر مرکزی شرکت تحویل و یا از طریق نمایندگی های شرکت درادارات آموزش و پرورش محل خدمت ارسال فرمائید .

7-    پس از انجام بند 6 عضویت شما قطعی وضمن سلب انصراف عضو نسبت به تنظیم و مبادله قرارداد مربوطه که متضمن منافع و مصالح طرفین می باشد ، اقدام خواهد شد.

8-    برای افرادیکه متقاضی واحد های ویلایی هستند با توجه به بند 6 اطلاعیه شماره یک بایستی برای خرید زمین مابه التفاوت وجه مربوطه را نیز با اعلام شرکت نقدا” و بطور یکجا واریزنمایند.

تبصره بند 8– خاطر نشان میگردد قیمت تمام شده واحد های ویلایی بدلیل میزان زمین مورد نیاز و به تبعه آن الزام عضو به پرداخت نقدی آن ،بالا خواهد بود . لذا افرادیکه در فرم تقاضای ضمیمه اطلاعیه شماره یک اینگونه واحد ها را انتخاب نموده اند ، می توانند با تکمیل فرم «الف» پیوست متقاضی واحد های آپارتمانی شوند.

9-    در مورد استفاده از تسهیلات بانکی مذاکرات متعددی بابانکها انجام پذیرفت ،که با توجه به محدودیتهای موجود در پرداخت تسهیلات بدون سپرده ، بهترین گزینه وام با سپرده از طریق افتتاح حساب پس انداز مسکن در بانک مسکن توسط اعضاء می باشد.نرخ سود کمتر،مدت بازپرداخت بیشتر از ویژگیهای این نوع تسهیلات می باشد،که در این خصوص توجه شما را به موارد ذیل جلب می نماید .

الف : متقاضیان این نوع وام (باسپرده ) نبایستی سابقه دریافت وام با سپرده (از طریق دفترچه پس انداز مسکن ) داشته باشند مگر در صورتیکه بدهی خودرا کاملا” به بانک پرداخت و حداقل 5 سال از زمان دریافت وام سپری شده باشد.

درصورت دارا بودن شرایط بند فوق به ترتیب زیر عمل نمائید :

افتتاح حساب پس انداز مسکن در بانک مسکن شعبه مرکزی کرمان واقع در کرمان خیابان قدس (کاظمی سابق )نبش خیابان معلم

برای افتتاح حساب بایستی شخصا”و با در دست داشتن اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی به بانک مراجعه نمائید .

مبلغ سپرده با انتخاب یکی از ردیفهای جدول ذیل و بنا به تمایل شماست که طی یک فقره« چک حواله» از یکی از شعب بانک مسکن در استان در وجه بانک مسکن شعبه مرکزی کرمان اخذو در موقع افتتاح حساب با خود همراه داشته باشید .

پس از افتتاح حساب به دفتر مرکزی شرکت در کرمان مراجعه و دفترچه پس اندازمسکن خود را ضمن تکمیل فرمهای مربوطه تحویل نمائید.

مبلغ سپرده و میزان تسهیلات متعلقه

ردیف

موجودی دفترچه به تومان

مدت انتظار به سال

مبلغ وام به تومان

1

4.500.000

2

18.000.000

2

4.000.000

2

16.000.000

3

3.000.000

2

12.000.000

ب: حسب هماهنگی های انجام شده با سازمان مسکن و شهرسازی استان کرمان در صورتیکه شامل بند «ج»سازمان مسکن و شهر سازی باشید امکان اخذ وام بدون سپرده برای شما وجود دارد .

 شرایط مشمولین بند ج:1- متاهل فاقد سابقه اخذ مسکن و زمین از ارگانهای دولتی و تعاونیهای مسکن با تشخیص سازمان مسکن و شهرسازی

– خانمهای مجرد بالای 35 سال فاقد سابقه اخذ مسکن و زمین از ارگانهای دولتی و تعاونیهای مسکن با تشخیص سازمان مسکن و شهرسازی

– خانمهای سرپرست خانوار فاقد سابقه اخذ مسکن و زمین از ارگانهای دولتی و تعاونیهای مسکن با تشخیص سازمان مسکن و شهرسازی

– نخبگان فاقد سابقه اخذ مسکن و زمین از ارگانهای دولتی و تعاونیهای مسکن با تشخیص سازمان مسکن و شهرسازی

– معلولین بهزیستی فاقد سابقه اخذ مسکن و زمین از ارگانهای دولتی و تعاونیهای مسکن با تشخیص سازمان مسکن و شهرسازی

در صورت واجد شرایط بودن یکی از موارد فوق فرم «ج»را از نمایندگی شرکت در آموزش و پرورش محل خدمت دریافت ،تکمیل و تحویل شرکت نمائید .

(مسئولیت صحت مندرجات فرم «ج» بنا به تشخیص سازمان مسکن بر عهده شما می باشد)

تذکرمهم :براساس بندیک اطلاعیه شماره یک( مرحله فراخوان) شهرهای کرمان،سیرجان ،رفسنجان ،جیرفت،زرند،شهربابک،
به حد نصاب لازم رسیده و برای اجرای طرح در شهرهای مذکور ، وجود حداقل 20 نفر متقاضی قطعی بر اساس بندهای 6و7 همین اطلاعیه ضروری است

تبصره :افرادی که شهرهای مورد نظرآنها به حد نصاب لازم نرسیده اند در صورت تمایل می توانند با تکمیل فرم «ب »متقاضی عضویت در پروژه های ساختمانی شهرهای فوق الذکرشوند.

ضمنا”برای دریافت فرمهای ( الف ،ب وج) به نما یندگیهای شرکت در ادارات آموزش و پرورش محل خدمت مراجعه فرمائید .

 

روابط عمومی شرکت تعاو.نی

سحاب فرهنگیان استان کرمان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *