روش ساخت ردياب انتني

آموزش روش ساخت ردیاب آنتنی,نحوه ساخت فلزیاب … دانلود مدار و روش ساخت بهترین ردیاب آنتنی,ردیاب با … FelezJoo – حفره يابي توسط ردياب روش کامل تهیه کونیاک سیب طریقه ساخت ردیاب انتنی فقط طلا دانلودهای روش ساخت ردیاب های انتنی طلایاب دانلود رایگان آموزش ساخت مدار ردیاب طلایاب آنتنی دانلود آهنگ ابیرام وقتی رفتی من اینجا تنها موندم balexa™ Beauty at health – mtcm.ir ساخت ردیاب انتنی

آموزش ساخت ردیاب طلا آنتنی

ابتدا باید آنتنهای یک ردیاب آنتنی ساخته شوند برای این کار شما باید برای هر آنتن ۱۲ سانتی متر میله شماره ۱۶ از جنس مس تهیه کنید به علاوه یک میله جوش برنجی:

طلایاب

میله برنجی را به دو قسمت مساوی تقسیم کنید و ۶ سانتی متر از آنرا مانند شکل بالا خم کنید. میله های مسی شماره ۱۶ را مانند شکل بالا از یک طرف به اندازه ۴ سانتی متر با مته شماره ۳ سوراخ کنید. البته این کار را حتما به تراشکار واگذار کنید زیرا باید سوراخ ایجاد شده عمود باشد.

طلایاب

دو عدد سیم به طول ۸۰ سانتی متر تهیه کرده و دوسر آن را لخت کنید یک سر را مانند تصویر بالا با چسب برق به دسته ها متصل کنید. توجه داشته باشید که از لحیم برای اتصال سیم ها استفاده نکنید.

طلایاب

میله ها را در وارنیش یا روکش حرارتی قرار دهید و سپس به آنها حرارت بدهید تا جمع شوند و میله را عایق کنند. به جای روکش حرارتی می توانید از چسب برق استفاده کنید. فقط در نظر داشته باشید تا در حین کار دستان شما به خود میله برخورد نکند بلکه قسمت عایق آن در دستان شما باشد.

طلایاب

دو عدد سوکت نری و مادگی BNC خریداری کنید و سپس انتهای سیم هارا به سر وسط آنها وصل کنید.

گنج یاب

در نهایت آنتنها به شکل بالا در خواهند آمد.

حال باید سیستم دیجیتال متصل به آنتها را بسازید. برای این کار puls1 یک سیستم مناسب و حرفه ای طراحی نموده تا برای کاربرانی که قدرت خرید ندارند راه چاره ای باشد.

این سیستم دارای قابلیت پیدا کردن حفره و انواع فلزات با ارزش  را دارد. کارکرد این سیستمی که نقشه آن در اختیار شماست توسط بسیاری از اساتید ردیاب های حرفه ای تست شده و مورد تائید آنها قرار گرفته است. دارای ۵ مد کاری برای فلز طلا، ۵ مد کاری برای فلز نقره، ۵مد کاری برای مفرق، ۵مد کاری برای حفره می باشد. خروجی آن بسیار حساب شده است و نیز شما می توانید با تنظیم یک ولوم شعاع را تغییر دهید.

نقشه ردیاب گنج یاب تصویری

طرح بالا نمایی از PCB این سیستم می باشد. نوع قطعات کاملا در نقشه مشخص است. و شما میتوانید قطعات را خریداری کنید و در  PCB قرار دهید و سپس مونتاژ کنید.

این سیستم دارای یک میکرو کنترلر AVR می باشد که باید توسط پروگرمر فایل هگزی که در اختیار شما قرار می دهیم را در آن بریزید. فقط باید توجه داشته باشید فیوز بیت مربوط به فرکانس را به صورت ۸ مگاهرتز داخلی تنظیم کنید. تا فرکانس ها دقیق عمل کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Web