سربریدن شترمرغ

نحوه سر بریدن شتر مرغ سربریدن شترمرغ کلیپ سر بریدن شترمرغ – نظرات کاربران درباره عکس … عکس سربریدن شترمرغ فیلم و کلیپ 18 فروش جوجه بوقلمون،اريا منتخب ,فروش جوجه شترمرغسر بریدن یک خرس با کارد قصابی در کجور و عکاسی از … فیلم سربریدن شترمرغ سربریدن شترمرغ فیلم سربریدن شترمرغ – hitit.mahak.xyz فیلم سربریدن شترمرغ

نحوه صحیح ذبح و کشتار شترمرغ

سربریدن شترمرغ
ذبح و کشتار کردن شترمرغ اصول خاص دارد و به نحوه صحیح باید این کار را انجام تا مشکل به لحاض شرعی و دیگر موضوعات نداشته باشد.
خیلی از افراد سعی بر این دارند تا نحوه صحیح ذبح و کشتار کردن شترمرغ را بدارند ولی خیلی کمتر کسی است که در اینترنت آموزش آن را گذاشته باشد.
رعایت اصول شرعی کشتار شترمرغ مانند دیگر دام ها مثل گوسفند و گاو می باشد اما نحوه برش زدن دقیق باید صورت گیرد دقیق از زیر سر، افرادی دیده شده از زیر گردن شترمرغ را ذبح کردن که موجب مشکلاتی می شود، در ضمینه کشتار شترمرغ افراد کمی تجربه دارند.
همچنین پس از ذبح باید به دقت پر و پوست پرنده جدا گردد، هنگام بدن شترمرغ گرم است باید پر ها را جدا نمود تا براحتی صورت گیرد و پوست شترمرغ باید برش های دقیق زد تا پوست خراب نگردد البته بیشتر ایرات وارده به پوست مربوط به قبل از کشتار یعنی موقع حمل و نقل، موقع پرورش و موارد دیگر است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *