سیسمونی نوزاد رنگ زرد

عکسهای مدل اتاق کودک با رنگ بندی سبز – کودک … مدلهای جدید دکوراسیون اتاق نوجوان و کودک با رنگ زردسیسمونی نوزاد و کودک چیکو دست دوم ارزان –زرد – … سیسمونی زرد – iransismooni.com رنگ خوشگل برای سیسمونی نی نی پسر ژورنال سیسمونی قرمز رنگ برای نوزاد سیسمونی چه رنگی بخرم خوبه؟ – cloob.com اتاق نوزاد چه رنگی باید باشد؟ رنگ مناسب سيسموني – صفحه 1 مناسب ترین رنگ اتاق خواب کودک چیست؟

مدلهای جدید دکوراسیون اتاق نوجوان و کودک با رنگ زرد

 

سیسمونی نوزاد رنگ زرد

 

سیسمونی نوزاد رنگ زرد

رنگ زرد، رنگی شاد و پر انرژی است واستفاده از آن در دکوراسیون به شرط طراحی مناسب، بسیار زیبا می باشد. قبل از خرید سرویس اتاق خواب نوجوان و کودک و یا تغییر اتاق ها برای عید نوروز، مدلهای متنوع دکوراسیون اتاق خواب نوجوان و کودک را که با ترکیب رنگ زرد طراحی شده ببینید:

اگر نوجوان یا کودک شما به رنگ زرد علاقه دارد؛ از طراحی های این نوشته می توانید برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب ایده بگیرید.

نکته :

رنگ زرد برای اتاق خواب در خانه یا آپارتمانهای کم نور؛ بهترین گزینه است و تا حدی تاریکی فضای اتاق را جبران می کند و به آن انرژی و شادابی می دهد.

رنگ زرد ملایم یکی از بهترین رنگ ها برای سیسمونی نوزاد است به خصوص اگر جنسیت نوزاد معلوم نباشد و یا نخواهید از رنگ صورتی یا آبی برای سیسمونی نوزاد استفاده کنید.

سرویس اتاق خواب  و میز تحریر نوجوان با تم زرد و بنفش :

چیدمان این اتاق در یک سمت اتاق صورت گرفته تا فضای باز کافی در اتاق ایجاد شود. مدل میز تحریر، برای دو فرزند طراحی شده و کشو ها در فاصله دو قسمت میز تحریر قرار گرفته اند.

سیسمونی نوزاد رنگ زرد

دکوراسیون اتاق کودک

 

ایده  ای جالب برای تغییر دکوراسیون اتاق نوجوان  با رنگامیزی دیوار به رنگ زرد!

در دیزاین این اتاق خواب ، به هماهنگی تابلوی روی دیوار و فرش اتاق توجه کنید:

سیسمونی نوزاد رنگ زرد

دکوراسیون اتاق نوجوان

دکوراسیون اتاق نوجوان با تخت  و کمد، میز تحریر و کشوی زرد روشن:

در دیزاین این اتاق، برای جلوه بیشتر سرویس شیک اتاق خواب، حتی فرش های اتاق هم ساده انتخاب شده اند تا توجه بیننده به سرویس تخت و کمد اتاق خواب جلب شود:

میز تحریر این طرح، بسیار ساده و شیک است و از تاقچه های متعدد در این مدل استفاده شده است.

سیسمونی نوزاد رنگ زرد

دکوراسیون اتاق نوجوان

 

دکوراسیون اتاق خواب نوجوان با کاغذ دیواری قهوه ای ، زرد و نارنجی:

تاثیر کاغذ دیواری در دیزاین اتاق خواب در این عکس به خوبی دیده می شود. یکی از مزایای استفاده از کاغذ دیواری برای تغییر دکوراسیون اتاق، سادگی نصب آن است. اگر مثلا برای عید نوروز؛ به دنبال راهی سریع برای تغییر منظره اتاق خواب و فضاهای منزل هستید، توصیه می کنیم یکی از دیوارهای منزل را با کاغذ دیواری بپوشانید.

سیسمونی نوزاد رنگ زرد

دکوراسیون اتاق نوجوان

 

سرویس تخت و کمد کودک با تم زرد و بنفش، مناسب اتاق خواب مشترک دو کودک:

سیسمونی نوزاد رنگ زرد

دکوراسیون اتاق کودکان

مدل دکوراسیون شاد برای اتاق کودکان :

دیزاین این اتاق به گونه ای است که بچه ها را به جنب و جوش بیشتر تشویق می کند!

سیسمونی نوزاد رنگ زرد

دکوراسیون اتاق کودکان

دکوراسیون اتاق کودک و نوجوان با دیوار زرد:

اگر سرویس اتاق فرزندتان  مثل عکس زیر؛ به رنگ خنثی ( سفید – کرم- خاکستری) است، می توانید برای تغییر دکوراسیون مثلا برای عید نوروز،یکی از دیوارهای اتاق را به رنگ زرد، رنگامیزی کنید.

طراحی زیبای این اتاق خواب، در عین کارآیی و در نظر گرفتن نیازهای کودکان و نوجوانان برای استراحت و مطالعه، کمبود فضا در اتاق های کوچک را هم  لحاظ کرده است.

این طراحی برای اتاق خوابهای کوچک و مشترک بین دو کودک مناسب است.

سیسمونی نوزاد رنگ زرد

دکوراسیون اتاق کودکان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *