شلوار لی تنگ پسرانه

انواع مدل شلوار جین مردانه و پسرانه شیک و جدید 96 – … جدیدترین ست های شلوار لی تنگ دخترانه برای فصل … جدیدترین مدل شلوار مردانه و پسرانه اسپرت و خاص ژورنال مدل لباس بچه گانه دخترانه و پسرانه مدل شلوار لی پسرانه – mod98.ir جدیدترین مدل شلوار لی زنانه و دخترانه ترک و شیک جدیدترین مدل های شلوار لی مردانه گالری مدل شلوار مردانه پسرانه کتانی ، جین ، مدل … مدل شلوار تنگ زنانه,مدل شلوار لی تنگ مدل لباس و تیپ فشن و اسپورت مردانه و پسرانه

آقایان چطور شلوار جین تنگ بپوشند؟

شلوارهای جین تنگ یکی از محبوب ترین شلوارها میان آقایان هستند. اما این شلوارها را چطور باید بپوشید؟ چه لباس ها و کفش هایی برای این شلوارها مناسبند و هر شخصی با هر اندامی چگونه باید شلوار تنگ بپوشد؟ این مطلب را بخوانید تا بدانید آقایان چطور شلوار جین تنگ بپوشند؟

شلوار لی تنگ پسرانه

شلوارهای جین تنگ مردانه به دو دسته خیلی تنگ و استاندارد تقسیم می‌شوند، شلوارهای جین تنگ خاصیت کشسان دارند و کاملا چسبان هستند اما شلوارهای استاندارد نخی هستند و نسبتا راحت ترند.

لباس‌های مناسب شلوار جین تنگ

یک کاپشن تیره همراه با شلوار جین تنگ از طیف تیره ترکیب جالبی ایجاد می‌کند. همچنین می‌توانید رنگ‌های روشن‌تر این شلوار را با کت جین بپوشید اما این دو را همرنگ انتخاب نکنید. یک پالتو با پیراهن و پلیور هم می‌تواند ترکیب زیبایی با شلوار جین تنگ بسازد.

شلوار لی تنگ پسرانه

شلوار لی تنگ پسرانه

شلوار لی تنگ پسرانه

کفش‌های مناسب شلوار جین تنگ

  • کفش رسمی: برای تیپ‌های کلاسیک مناسب است، کفش‌های رنگ‌های قهوه‌ای و مشکی را انتخاب کنید.
  • کالج: انتخاب مناسب برای هوای گرم تر، در این مورد هم رنگ‌های مشکی و قهوه‌ای پیشنهاد می‌شود.
  • کتانی: معمول ترین انتخاب برای یک تیپ راحتی، هر رنگی قابل استفاده است.
  • بوت: هم می‌تواند با تیپ رسمی پوشیده شود و هم راحتی.

شلوار لی تنگ پسرانه

شلوار لی تنگ پسرانه

شلوار جین تنگ برای اندام شما

  • آقایان درشت اندام برای این که چاقی پاهاشان جلب توجه نکند بهتر است از شلوارهایی استفاده کنند که در قسمت باسن آزاد ترند تا هم راحت تر باشند و هم لاغرتر به نظر برسند. رنگ‌های تیره تر و مدل های غیر کشی بیشتر توصیه می‌شود.
  • مردان لاغر در انتخاب آزادترند اما مدل‌های خیلی تنگ به آن‌ها توصیه نمی‌شود چون بیش از حد لاغر به نظر می‌رسند که اصلا جذاب نیست. تیپ تک رنگ برای آقایان لاغر می‌تواند اندام آن‌ها را متناسب‌تر و تیپ آن‌ها را جالب‌تر کند.

شلوار لی تنگ پسرانه

شلوار لی تنگ پسرانه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *