مدلهای مانتو شنلی همراه با آموزش دوخت

نحوه دوخت مدلهای مختلف مانتو و شنل ، چادر و مقنعه مدل مانتو، مدل مانتو مجلسی 2017، مانتو اسپرت، گالری مانتو مدل مانتو : جدیدترین و شیک ترین مدل مانتو ها آموزش دوخت مانتو پانچو – آسمونی مدل شنل و پانچو – Bitrin.com مدل شنل، مدل شنل و پانچو 2014 -آکا دانلود مجله مانتو و پالتو همراه با الگو مدل شنل های بسیار شیک و زیبای پاییزی … آموزش گام به گام دوخت مانتو شنلی زیبا – Hiwoman.ir مانتو، انواع مانتو ،مانتوهای جدید ،مانتوهای مجلسی 96، …

جدیدترین مدل پالتو پانچو دخترانه و زنانه 2017

با تغییر سبک پوشش و تنوع طلبی در میان خانم ها و آقایان تفاوت لباس ها هم به وضوح دیده می شود ، به عنوان مثال در استایل پالتو پوش ها اضافه شدن پانچو یا همان شنل های بدون آستین که برخی از طراحان آستین دار آن را هم ارائه می دهند بخشی از آنهاست. مدل پالتو پانچو ، تنوع طلبی و متفاوت خواهی خانم ها باعث شد تا پانچو به عنوان تن پوشی زمستانی از آمریکای جنوبی و بومیان مکزیک به سراسر دنیا منتشر شود. سال هاست طراحان، پانچو را در مجموعه های زمستانی خود جای داده اند. مدل پالتو پانچو

مدل پالتو پانچو

شنل، یک پارچه با برش دایره ای کامل است که ایجاد یک شکاف در شعاع پارچه، باعث به وجود آمدن شنل شده است. کامل بودن فرم شنل، فرصت هنرنمایی را برای طراحان فراهم کرده است که می توانند با ایجاد تغییراتی کم یا زیاد تن پوشی امروزی از شنل بسازند.

با نغییراتی که طراحان با شنل کرده اند، شما می توانید تصویر قدیمی خود از شنل را دور بریزید و با شنل های زیبا و برازنده امروزی آشنا شوید.  نگاهی به مجموعه پاییز و زمستان طراحان مختلف نشان می دهد، در سال جاری نگاه ویژه ای به شنل شده و می توان مدل های مختلفی از شنل را دید.

البته باید گفت که با سرچ مدل پانچو یک سری پالتوهایی که جذب تر از پانچو هستند اما سرشانه و طراحی مشابه آن را دارند نیز پیشنهاد می شود که اروپایی ها آن را مدل پالتو دریانوردی می نامند.

در ادامه دنیای مد نمناک مدلهایی شیک و جدید از این طرح پالتو برایتان جمع آوری کرده است که مشاهده می کنید.

عکس مدل پالتو پانچو و پالتوهای پاییزه زمستانی شیک

 

مدل پالتو پانچو

مدل پالتو پانچو آستین دار شیک

مدل پالتو پانچو

مدل اسپرت پالتو پانچوی دخترانه

مدل پالتو پانچو

مدل پالتو پانچو ساده و کلاسیک

مدل پالتو پانچو

مدل پالتو پانچو دولچه گابانا

مدل پالتو پانچو

مدل پالتو پانچو دخترانه کره ای

مدل پالتو پانچو

مدل پالتو پانچو بافت

مدل پالتو پانچو

مدل پالتو پانچو طرح کتی کوتاه

مدل پالتو پانچو

مدل پالتو پانچو مجلسی شیک

مدل پالتو پانچو

مدل پالتو پانچو گلدوزی شده

 

مدل پالتو پانچو

مدل پالتو پانچو بنفش دخترانه

مدل پالتو پانچو

مدل پالتو پانچو بازیگر مشهور با طراحی شیک

مدل پالتو پانچو

مدل پالتو پانچو طرح دریانوردی

مدل پالتو پانچو

مدل پالتو پانچو ساده مشکی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *