همسرواقعی باربد بابایی

باربد بابایی و همسر واقعی اش + دوقلوها و بیوگرافی … همسر واقعی باربد بابایی – wtaar.com باربد بابایی و همسر واقعی اش + دوقلوها و بیوگرافی … عکس های باربد بابایی و همسرش / بیوگرافی باربد بابایی باربد بابایی و همسرش ( همسر واقعی ) و فرزندانش + … عکس های شخصی جدید باربد بابایی + بیوگرافی باربد بابایی باربد بابایی؛ از ایران موزیک تا شب کوک! – اخبار … باربد بابایی و همسر واقعی اش + دوقلوها و بیوگرافی … عکس باربد بابایی و همسرش غزل حشمت مجری شب … Showman & Actor (@barbodbabaee) • Instagram photos and videos

بیوگرافی “باربد بابایی” مجری شب کوک

همسرواقعی باربد بابایی
بیوگرافی کامل باربد بابایی بازیگر و مجری شب کوک به همراه عکسهای “باربد بابایی” را در نمناک ببینید.

بیوگرافی باربد بابایی

نام:باربدهمسرواقعی باربد بابایی

باربد بابایی

نام خانوادگی:بابایی

تاریخ تولد:1357

سمت:بازیگر و مجری

—————————-

باربد بابایی متولد 1357 و لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارد.

همسرواقعی باربد بابایی

کودکی باربد بابایی

مجری شبکه های ماهواره ای ایران موزیک و مهاجر با تهیه کنندگی و مجری گری برنامه شب کوک در شبکه نسیم سیما این شب ها برنامه اجرا می کند.

مدت هاست که منتقدان و رسانه های دلسوز در حوزه صداوسیما انتقادات جدی را نسبت به حضور برخی افراد و برنامه های مشکل دار وارد کرده اند که همچنان با سکوت مسئولان صداوسیما همراه بوده است.

همسرواقعی باربد بابایی

باربد بابایی در شبکه نسیم

تازه ترین این انتقادات مربوط به حضور باربد بابایی است که تا همین چند وقت پیش در برخی شبکه های ماهواره ای به اجرای برنامه پرداخته و در کمال تعجب موفق شده است مجوز تهیه کنندگی و اجرای یک برنامه در زمینه موسیقی با عنوان شب کوک را از مسئولان شبکه تازه تأسیس نسیم اخذ نماید.

قبل از اینکه از رابطه بازیگری و مترجمی بپرسم ، می خندد و می گوید:«می دونم رشته ام هیچ ربطی به بازیگری نداره » قبل از اینکه وارد این شبکه شود کار بازیگری تئاتر انجام می داده ، خودش می گوید:«هفت سال برای بازیگری زحمت کشیدم نمی خوام با انتخاب نادرست همه چیز خراب شود.»

همسرواقعی باربد بابایی

باربد بابایی با چند پیشنهاد بازی در سریال و اجرا در برنامه های شبکه داخلی روبرو شده است . اما چیزی که بیشتر از همه ذوق زده اش کرده پیشنهاد اجرای تئاتر در یکی از سالن های اصلی تئاتر شهر است .

مجری برنامه شب کوک باربد بابایی است که سال ها پیش او را در شبکه ای به نام ایران موزیک و به عنوان یک مجری تخصصی موسیقی در ماهواره می شناختیم. داریوش شهریاری چهره شناخته شده موسیقی پاپ هم نویسنده این برنامه است و مدیریت تولید آن را نیز برعهده دارد. ضمن اینکه هادی و مجبد دمیرچی هم تهیه کننده های شب کوک هستند. حضور و معرفی خواننده های جوان و تازه نفس خط مشی اصلی برنامه شب کوک است. آن ها می توانند در این برنامه رسمی حاضر شوند و دو قطعه از آثارشان را ارائه کنند. البته یکی از این دو قطعه باید حاوی مضامین ارزشی، فرهنگی و اجتماعی باشد.

همسرواقعی باربد بابایی

باربد بابایی در شب کوک

طبق شنیده ها تایید نشده باربد بابایی همسر غزل حشمت بازیگر و مجری کودک است این دو مدتی بعنوان همکار در کنار هم مجری گری کودک رو بر عهده داشتند.

غزل حشمت متولد 1363 و دانشجوی مدیریت گمرک است. قبل از اینکه فعالیتش را در این شبکه آغاز کند در یک شرکت بازرگانی کاری مرتبط با رشته اش انجام می داده ، اما این روزها با وجود کارهای زیاد وقتی برای ادامه شغل قبلی اش باقی نمانده هرچند که دوست ندارد به بازیگری به عنوان یک حرفه نگاه کند و می گوید:«بازیگری رو حرفه نمی دونم چون یه عشقه ، اگه بخوام به عنوان منبع درآمد ثابت بهش نگاه کنم باید خیلی کارها رو قبول کنم که شاید دوستشون نداشته باشم پس ترجیح می دم بازیگری عشقم باشه و شغلم با رشته تحصیلم مرتبط باشه ».

همسرواقعی باربد بابایی

باربد بابایی و همسرش غزل حشمت

غزل حشمت با اینکه پنج سال قبل در یکی از کلیپ های محمد اصفهانی بازی کرد و بعدها سریال «عشق گمشده » را از او دیدیم اما شهرتش را مدیون اجرا و بازی در کلیپ هاست ، خودش هم این را می داند و می گوید:«این کلیپ ها برای من سکوی پرتاب بود».

غزل حشمت تجربه شرکت در کلاس های بازیگری را ندارد و می گوید:«همه آموزش های اولیه بازیگری را از پدر و مادرم گرفتم .» پدرش «مسعود حشمت » نویسنده و بازیگر تئاتر است و مادرش «فریبا حسینی » بازیگر تئاتر. پس اگر به ژنتیک هم فکر کنیم به نتایج قابل تاملی می رسیم.


عکس های باربد بابایی

همسرواقعی باربد بابایی

عکس باربد بابایی در سکانس فیلمی کنار مریم معصومی

همسرواقعی باربد بابایی

باربد بابایی، امین غفارمنش و پویا امینی

همسرواقعی باربد بابایی

عکس باربد بابایی و محسن یگانه

همسرواقعی باربد بابایی

عکس باربد بابایی مجری شب کوک

همسرواقعی باربد بابایی

تصاویر باربد بابایی

همسرواقعی باربد بابایی

باربد بابایی در سکانسی از یک فیلم

همسرواقعی باربد بابایی

باربد بابایی در سکانسی از یک فیلم

همسرواقعی باربد بابایی

عکس باربد بابایی مجری شب کوک 

همسرواقعی باربد بابایی

 باربد بابایی

باربد بابایی ، بیوگرافی و عکس باربد بابایی و غزل حشمت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *