پرده توری کرم قهوه ای با والان تور

پرده توری کرم رنگ با والان پرده – rahnama.com پرده توری والان دار 5 /2 تصاویر ژورنال و طرحها و آموزش دوخت انواع پرده منزل … عکسها و مدلهای پرده سرای آپادانا(قم) عکس های مدل پرده های شیک ترکیه ای مدل پرده های اتاق پذیرایی و نشیمن با رنگ های تیره … قیمت تور راشل – مجله اینترنتی قرن بیست و یک تازه های نت – solmaz.in مدل عروسک بافتنی – پورتال جامع ایران بانو

چطوری پرده را با مبلها و وسایل ست کنیم؟

 

پرده توری کرم قهوه ای با والان تور
متاسفانه در فرهنگ ما ایرانی ها رنگ خیلی جای زیادی ندارد علی الخصوص در انتخاب پرده سریع  سراغ پرده های سفید یا کرم رنگ می رویم در حالی که پرده نقش زیادی در زیبایی منزل و روحیه ی ما دارد. پرده را میتوانید با رنگ مبل ، فرش و دیوارها ست کنید ( البته اگر آنها را نیز کرم و قهوه ای انتخاب نکرده باشید) . شما می توانید از پرده ی تور و والانی هم جنس و رنگ روکش مبلها استفاده کنید.

در انتخاب پرده بیشتر به ست کردن پرده زیر با پارچه دکوری و والان باید توجه شود حتی اگر مدل بسیار ساده ای را بپسندید اما در انتخاب پرده دقت کنید و پرده را با والان و دکوری درست ست کنید اینگونه مدل پرده تان بسیار زیبا به نظر میرسد.پارچه ها و پرده های مشکی نقره ای نسبت به بقیه رنگها از جذابیت بیشتری برخوردارند اما ست کردن آنها با بقیه لوازم منزل مشکلتر است .

وقتی رنگها را با هم ست میکنید دقت کنید که این هماهنگی کاملا شبیه نباشد کمی تفاوت در رنگها جذاب تر خواهد شد. در نمونه ی بالا رنگهای گل رو تختی با پرده ها ست شده و جذایبیتی خاص به اتاق بخشیده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *