پیراهن آرسنال ارزان

لباس و لوازم ورزشی باشگاه آرسنال – سرخابی شاپ – … لباس فوتبال و لوازم ورزشی باشگاه چلسی – سرخابی … آرسنال – فروشگاه ورزشی | فروش لباس و لوازم فوتبال آرسنال خريد اينترنتي پيراهن مردانه ارزان خريد اينترنتي پيراهن مردانه قيمت ارزان فروش اینترنتی پیراهن آرسنال پیراهن باشگاه آرسنال در فصل 2016-2015 بزرگترین فروشگاه لوازم فوتبالی – بزرگترین … نیلی مارکت ، فروش تخصصی لباس و لوازم فوتبال فروشگاه ورزشی | فروش لباس و لوازم فوتبال

لباس کنونی آرسنال

پیراهن آرسنال ارزان
یک نوار آبی رنگ به آستین لباس اضافه شده که الهام گرفته از رنگ جوراب تیم در دهه ۱۹۳۰ و زیر نظر مربی افسانه ای توپچی ها هربرت چپمن است.
همانطور که باشگاه آرسنال با رنگ های قرمز و سفید در دنیا شهرت دارد در این لباس هم این دو رنگ اصلی دیده می شوند، قرمز رنگ اصلی است و آستین ها سفید رنگ هستند.
در مورد دیگر جزئیات لباس هم می توان به لوگویی که پشت آن قرار دارد اشاره کرد، طرح WM ، ترکیبی که هربرت چپمن پایه گذار آن بود، همچنین داخل پیراهن هم همان شعار معروف توپچی ها “Victoria, Concordia, Crescit” به معنی “پیروزی از طریق هماهنگی” حک شده است.
استفاده از رنگ آبی تیره در طراحی لباس به خاطر رویکرد ابتکاری هربرت چپمن به بازی فوتبال بوده است، کسی که از سال ۱۹۲۵ تا ۱۹۳۴ هدایت تیم را به عهده داشت و موفق شد باشگاه را در فتح کسب ۳ قهرمانی لیگ و همچنین یک قهرمانی جام حذفی کمک کند.
چپمن تفکرات تاکتیکی مدرنی داشت، یکی از حامیان به وجود آمدن استفاده از شماره برای بازیکنان و همچنین استفاده از توپهای سفید رنگ بود و همچنین در فصل ۱۹۳۳/۳۴ به کلی لباسهای باشگاه را تغییر داد. در آن سال رنگ سفید به آستینهای لباس یکدست قرمز توپچی ها اضافه شد و همچنین از رنگ آبی تیره برای جوراب های تیم استفاده شد.
اساس کار چپمن برای این تغییرات اساسی این بود که می خواست دید بازیکنان را افزایش دهد و هدفش این بود که بازیکنان در داخل و خارج از زمین بهتر همدیگر را پیدا کنند.

پیراهن آرسنال ارزانپیراهن آرسنال ارزان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *