کیک صبحانه

طرز تهیه کیک کشمشی مخصوص صبحانه • دونفره طرز تهیه کیک صبحانه-پرشین پرشیا آشپزخانه کوچک من: کیک صبحانه 1 تخم مرغی کیک صبحانه – صفحه 8 – روزمنو، محبوب ترین انجمن … کیک صبحانه :: دنیای اسراء طرز تهیه خامه فرم گرفته با خامه صبحانه | حیاط خلوت طرز تهیه کیک صبحانهasriran.com کیک صبحانه تابه ای، بدون نیاز به فر درست کنید – … طرز تهیه شکلات صبحانه – akairan.com شکلات صبحانه – طرز تهیه شکلات صبحانه با فندق …

طرز تهیه کیک صبحانه شکلاتی

کیک صبحانه

مواد لازم:کیک صبحانه

تخم مرغ        6 عدد
رنده یا خلال پوست پرتقال  کمی
وانیل           1 قاشق چای خوری
بکینگ پودر    1 قاشق مربا خوری
شکر           250 گرم
آرد              300 گرم
شیر           1 لیوان
کاکائو          5 قاشق غذا خوری
روغن جام    150 گرم
کیک صبحانه
طرز تهیه:
زرده و سفیده تخم مرغ را به طور کامل از هم جدا می کنیم . نیمی از شکر را با سفیده تخم مرغ خوب هم میزنیم , نیم باقی مانده شکر را هم با روغن مخلوط میکنیم و با هم زن میزنیم و در حین هم زدن زرده های تخم مرغ را یکی یکی اضافه میکنیم در انتها وانیل را به مایع اضافه کرده و هم میزنیم تا حدی که مایع به حالت کرم درآید. شیر را به مایع اضافه کرده و با دست خوب مخلوط میکنیم و سفیده های مخلوط شده با شکر را اضافه می کنیم و هم چنان با دست مخلوط میکنیم . بعد از مخلوط شدن کامل آرد و بکینگ پودرو پودر کاکائو را آرام آرام درون مواد می پاشیم. مایع آماده شده را درون غالب ریخته و با پوست پرتقال و یا به دلخواه با کشمش و یا گردو تزیین کنید.
فر را هم که از قبل به مدت یک ساعت روشن کرده ایم تا داغ شود . مواد را بعد از ریختن درون غالب با درجه حرارت 350 درجه میپزیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *